Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Bluszcz na cellulit (Hedera Helix)

Strona główna » Blog » Bluszcz na cellulit (Hedera Helix)

Bluszcz na cellulit jest bardzo skuteczny, ale trzeba wykorzystać w pełni jego właściwości. Te, z całą pewnością są bardzo pozytywne i w szybkim czasie działają na cały organizm. Warto mieć tego świadomość i wiedzieć, w jaki sposób można korzystać z bluszczu na cellulit, aby efekty faktycznie były widoczne nawet gołym okiem.

Jakie właściwości ma bluszcz na cellulit?

Bluszcz na cellulit ma wiele pozytywnych właściwości, które sprawiają, że skóra staje się wygładzona i pozbawiona tego nieestetycznego defektu.

Wśród najważniejszych właściwości na pewno wskazać trzeba:

  • usprawnienie przepływu krwi oraz limfy,
  • rozbijanie tkanki tłuszczowej,
  • głębokie odżywienie.

Z całą pewnością są to trzy najważniejsze właściwości, które wyróżniają bluszcz na cellulit na tle innych elementów. Efekty, jakie pomaga on osiągnąć, są bardzo szybkie i przede wszystkim trwałe. Wszystkie z nich w znaczącym stopniu przyczyniają się do tego, że cellulit zostaje poskromiony. Głębokie odżywienie pozwala wygładzić skórę, a właściwość rozbijania tkanki tłuszczowej sprawia, że skóra jest ujędrniona, a głębokie warstwy cellulitu rozbite. Usprawnienie przepływu krwi oraz limfy prowadzi do tego, że nie tworzą się nieestetyczne obrzęki, które nie tylko powodują ból, ale i przyczyniają się do uwydatnienia cellulitu.

Sprawdź, jakich jeszcze składników szukać w preparatach na cellulit

Bluszcz na cellulit

Jakie związki zawiera bluszcz na cellulit?

Bluszcz na cellulit składa się ze specjalnych związków, które wpływają na stan skóry i poprawiają jej wygląd. Przede wszystkim są to rutyna oraz flawonoidy. To właśnie one znacząco usprawniają przepływ krwi i przyczyniają się do łagodzenia powstałych stanów zapalnych. Dzięki temu, że zmniejszają one obrzęki, krew oraz limfa swobodniej przepływają i tym samym skóra nie jest bolesna, ani nie pojawia się nieestetyczny cellulit.

Ekstrakt z bluszczu znajdziemy w kremie na cellulit Vialise

Gdzie stosuje się bluszcz na cellulit?

Bluszcz na cellulit stosowany jest w wielu produktach, które przeznaczone są właśnie do pielęgnowania skóry z cellulitem. Zazwyczaj jest to jeden z głównych składników balsamów oraz kremów, które wzmacniają skórę. Często znaleźć go można także w różnego rodzaju maskach, które wnikają głęboko pod skórę i tym samym rozbijają warstwy cellulitu, a skóra staje się wygładzona. Bluszcz na cellulit można stosować także w postaci wcierek. Także tak będzie on w pełni skuteczny.

Zamów zestaw kosmetyków na cellulit (naturalne składniki aktywne) VIALISE -10% na hasło rabat10 w sklepie internetowym.
ZAMÓW!

Skąd pochodzi bluszcz na cellulit i, w jaki sposób jest pozyskiwany?

Bluszcz na cellulit pochodzi z Europy. Te roślinki można znaleźć praktycznie na całym terenie, dzięki czemu dostęp do nich jest ułatwiony, a kosmetyki z jego dodatkiem produkowane są praktycznie wszędzie. Pozyskiwany jest on z różnych elementów rośliny, najczęściej z liści. Dzięki temu tworzyć można skuteczne wyciągi, które stają się elementem wielu kosmetyków, których działanie ma wspomóc walkę z cellulitem.

Bluszcz na cellulit, z całą pewnością ma doskonałe działanie, jeśli stosowany jest w sposób zewnętrzny na skórę. Z reguły w tym celu tworzy się kremy oraz balsamy, które mogą wnikać naprawdę głęboko i działać na wszystkich warstwach skóry. Efekty dzięki temu są widoczne już w naprawdę krótkim czasie i utrzymują się przez dłuższy czas. To doskonały pogromca cellulitu.

Naturalny krem na cellulit - Vialise

ZAMÓW VIALISE
KREM NA CELLULIT Z EKSTRAKTEM Z BLUSZCZU ZAMÓW!


Bibliografia

1. Righi G., Jak sie̜ pozbyć cellulitu, 2001
2. Załęska-Żyłka I., Cellulit jako problem medyczny, 2008
3. Ignaciuk A., Diagnostyka kliniczna – cellulite. 2004
4. Pura-Rynasiewicz A., Cellulit – choroba czy defekt kosmetyczny? 2010

8 głosów

Komentarze

Aleksa - 2020-09-03 16:46:50

I nie tylko, stosowanie bluszczu na cellulit też pomaga w krążeniu a wiadomo lepsze krążenie, lepiej skóra wygląda i mniej się odkłada tkanki

Werii - 2020-08-29 20:35:08

@AGAMAGA tak, z tego co się orientuje bluszcz dzięki swoim właściwościom poprawia wchłanianie się w skórę pozostałych aktywnych związków z kremu czy serum więc jest polecany bardzo do kremów antycellulitowych

AGAMAGA - 2020-08-24 15:59:19

Ale jak to jest to taki krem z bluszczem faktycznie tak dobrze wnika w skórę żeby rozbić to wszystko i naprawić skórę z cellulitem?

ellie - 2020-08-22 18:51:04

to jest niesamowite że natura daje nam takie składniki jak bluszcz a firmy i tak chemię pakują do produktów, dobrze że tutaj jest inaczej, mam nadzieje że więcej osób pójdzie tą drogą a dziewczyny będą sięgać po eko produkty

Opinie o Vialise - od naszych klientów

Vialise laureat plebiscytu Glammies 2021
x
Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊