Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Jak wykonać peeling kawowy na cellulit?

Strona główna » grouped » Jak wykonać peeling kawowy na cellulit?

Peeling kawowy na cellulit jest popularną metodą często stosowaną w walce z tą przypadłością. Warto dowiedzieć się o tym, jak należy go poprawnie przygotować, a także jak stosować.To niezbędny elementy, jeśli chcemy ujędrnić naszą skórę.

Peeling kawowy na cellulit – czyli o problemach kobiecych.

Peeling kawowy na cellulit to jeden z najpopularniejszych sposobów na usunięcie cellulitu. Z pewnością szukając sposobów na walkę z nią, natrafimy na ten temat. Tutaj każda z nas ma duże pole do popisu. Jest kilka przepisów na to, jak powinno się odpowiednio przygotować nasz specyfik.

Kawowy peeling na cellulit – jak przygotować własny peeling?

Przepis na wykonanie peelingu kawowego na cellulit jest banalnie prosty. Może on być bardzo nawilżający, złuszczający, rozgrzewający lub zwyczajny, jedynie przeznaczony do celów walki z cellulitem.

Przepis podstawowy:

  • 2 łyżki kawy,
  • odrobina oleju,
  • sok z cytryny.

Przepis złuszczający:

  • 2 łyżki kawy,
  • oliwa,
  • sól morska lub cukier.

Przepis nawilżający

  • 5 łyżek kawy,
  • 3 łyżki oleju kokosowego,
  • 2 łyżki cukru.

Przepis rozgrzewający:

Zamów zestaw kosmetyków na cellulit (tylko naturalne składniki) VIALISE -10% na hasło rabat10 w sklepie internetowym.
ZAMÓW!

Peeling z kawy na cellulit to doskonałe rozwiązanie. Jakie ma działanie? Kofeina zawiera właściwości, które odpowiadają za ujędrnianie, elastyczność, wygładzanie oraz redukcję cellulitu. Dzięki temu nasza skóra dostanie drugie życie.

Peeling kawowy na cellulit – jak stosować?Kawa na cellulit

Peeling kawowy na cellulit  stosuje się bardzo łatwo. Jeśli mamy przygotowaną naszą mieszankę, musimy następnie nanieść produkt na miejsce, które jest dotknięte problemem. Dajmy na przykład uda. Nanosimy go na uda, następnie okrężnymi ruchami, wmasowujemy mieszankę w naszą skórę. Pamiętajmy, że jeśli mamy w składzie cytrynę lub sól, a posiadamy rany, będzie nas piekło.

Taki zabieg przeprowadzamy przez kilka minut, a następnie spłukujemy. Możemy, dla lepszego i pełniejszego efektu, po takim peelingu, stosować odpowiednie kremy na cellulit, które będą miały dobry skład, tj. taki, który posiada składniki aktywne (będą się one lepiej wchłaniać, a co za tym idzie, spotęgują efekt). Kompleksowe i systematyczne działanie jest tutaj bardzo istotnym elementem. Peeling kawowy na cellulit powinno się stosować dwa lub trzy razy w tygodniu. Wszystko jest uzależnione od tego, jak nasza skóra będzie reagować na ten zabieg oraz to, w jakiej fazie jest nasz problem.

Im wyżej, tym wiadomo, że trzeba działać częściej. Stosujemy tak długo, dopóki nie osiągniemy oczekiwanego efektu. A pierwsze widoczne zmiany mogą się pojawić już nawet po dwóch tygodniach do miesiąca czasu, zależy od stopnia zaawansowania problemu i naszego typu skóry.

Peeling kawowy na cellulit – przeciwwskazania

Czy są jakieś przeciwwskazania, aby stosować peeling kawowy na cellulit? Owszem. Nie powinnyśmy go stosować, gdy mamy, tzw. pajączki, w trakcie ciąży i przy nadwrażliwości na kawę.

Podsumowując peeling kawowy jest bezpieczną metodą, która naprawdę działa w walce z cellulitem. Przy dobrym trybie życia (dieta i ćwiczenia), wspomoże nas w walce z cellulitem. Do peelingu powinnyśmy stosować dobre kremy na cellulit z naturalnym składem


Bibliografia

1. Lydie Raisin, Pokonać cellulit. Wiedza i życie, 2002
2. Jaroszewska B., Kosmetologia, 2008
3. Arct J, Pytkowska K, Kawalec S. Substancje przeciwcellulitowe, 2014

10 głosów

Komentarze

Emilia K. - 2020-03-30 22:38:18

Musiałabym spróbować ten peeling na cellulit z kawy zrobić ale wydaje mi się że później cała łazienka będzie zabrudzona od tej mieszanki hahaha

OLGA - 2020-03-06 18:58:03

Ja robie peeling na cellulit niej więcej 3 razy w tygodniu i wydaje mi się, że tyle wystarczy :D W pozostałe dni po prostu się masuję i też wychodzę na tym dobrze bo udziska się z wyglądu poprawiają powoli.

Scooter - 2020-02-17 10:22:00

Peeling kawowy ile razy mniej więcej w tygodniu robicie dziewczyny? Jest sens go robić codziennie?

Kup teraz
Vialise

Zamów
229 zł
Cena standardowa:
349 zł

Najnowsze wpisy

Opinie o Vialise - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zasypujecie nas zamówieniami! Dlatego wysyłki staramy się wysyłać w ciągu 24 h, ale zastrzegamy sobie prawo do wysyłki w 48 h