Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Masażer elektryczny na cellulit – do czego służy?

Strona główna » Blog » Masażer elektryczny na cellulit – do czego służy?

Masażer elektryczny na cellulit to gadżet wybierany coraz częściej. Z reguły decydują się na niego kobiety, które posiadają problemy z pomarańczową skórką i chciałyby nieco poprawić stan swojej skóry. Dzięki skorzystaniu z masażera elektrycznego na cellulit faktycznie może to być w pełni możliwe. Warto jednak wiedzieć, jakich efektów można się spodziewać oraz przede wszystkim, w jaki sposób taki masażer powinien być użytkowany. Elektryczny masażer na cellulit będzie skuteczny tylko pod warunkiem, że będzie odpowiednio używany.

Jak działa masażer elektryczny na cellulit?Masażer elektryczny na cellulit

Na pewno podstawową kwestią jest to, w jaki sposób działa masażer elektryczny na cellulit. Przede wszystkim dzięki temu, że jest to sprzęt elektryczny, nie ma potrzeby kontrolowania ucisku. Po prostu wystarczy przesuwać go ku górze po problematycznych częściach ciała, na których pojawia się cellulit. Jego działanie ma na celu mocno pobudzić skórę i detoksykować ją.

Zobacz też: Krem na cellulit, co powinien zawierać dobry kosmetyk?

Masażer elektryczny na cellulit – jakie są jego rodzaje?

Poza tym, że istnieje masażer elektryczny na cellulit, z całą pewnością warto wspomnieć o tym, że istnieją także inne jego rodzaje. Jednym z nich jest masażer elektryczny ultradźwiękowy. Jest to najbardziej zaawansowana forma, ponieważ emituje ultradźwięki, które skutecznie rozbijają pomarańczową skórkę.

Warto jednak wspomnieć, że jest to także najdroższa wersja. Jeśli planuje się dopiero rozpocząć przygodę z masażerem elektrycznym na cellulit, z całą pewnością najlepiej jest wybrać jego najtańszą wersję. Kosztuje ona pomiędzy kilkadziesiąt, a kilkaset złotych. Jest droższa niż masażer drewniany, ale masażer elektryczny na cellulit na pewno ma dogłębniejsze działanie i nie wymaga użycia siły.

Zamów zestaw kosmetyków na cellulit VIALISE -10% na hasło rabat10 w sklepie internetowym.
ZAMÓW!

Jak stosować masażer elektryczny na cellulit?

Warto już na samym początku sprawdzić, w jaki sposób stosować masażer elektryczny na cellulit, aby przyniósł on oczekiwane efekty.

Oto krótka instrukcja, która sprawi, że masażer na cellulit elektryczny będzie banalnie prosty w użytkowaniu.

  • włączyć urządzenie i przyłożyć do skóry z problemami,
  • delikatnie przesuwać masażer w górę,
  • nie naciskać,
  • w każdym miejscu zatrzymywać się na kilka sekund.

Dzięki temu masażer elektryczny antycellulitowy na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę i sięgać się będzie po niego każdego dnia, aby wspomóc walkę z cellulitem.

Czy masażer elektryczny na cellulit wystarczy?

Częstym pytaniem jest to, czy masażer elektryczny na cellulit rozwiąże ten problem raz na zawsze. Oczywiście to nie wszystko. Wskazane są także balsamy na cellulit o naturalnym składzie bogate w elementy odżywcze, a także przestrzeganie zdrowej i zbilansowanej diety, która wpływa na cały organizm. Oczywiście nie można zapomnieć o regularnej aktywności fizycznej.

Masażer elektryczny na cellulit to na pewno doskonały gadżet, który wspomoże codzienną walkę z cellulitem, ale należy mieć na uwadze to, że oprócz niego należy sięgnąć także po inne metody, takie jak wybór diety, odpowiednie ćwiczenia, codzienne spacery na świeżym powietrzu oraz przede wszystkim dobre jakościowo kosmetyki.

Vialise - 30 dni zestaw

ZAMÓW VIALISE
KREM NA CELLULIT – TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE ZAMÓW!


Bibliografia

1. Rossi AB, Vergnanini AL., Cellulite: a review, 2000
2. Załęska-Żyłka I., Cellulit jako problem medyczny, 2008
3. Wayne L. Westcott, Rita La Rosa Loud, Figura bez cellulitu, 2004

9 głosów

Komentarze

Adrianna - 2021-03-27 11:51:01

Ja akurat tego to nie, bo masażerów jest wiele i jak stosowałam akurat inne rodzaje, ale muszę powiedzieć, że te sprzęty są spoko i fajnie działają

Aniolek - 2021-03-24 13:12:05

A stosowałaś już coś takiego? I jak? Działa coś takiego w ogóle?

Adrianna - 2021-03-20 08:38:01

według mnie lepiej się nie zastanawiać czy potrzebny też krem, bo i tutaj i w wielu artykułach jest mówione, że masażer elektryczny na cellulit to sam nie wystarczy niestety

LENA J. - 2020-05-20 20:01:25

Kurczę chcę kupić na urodziny mamie taki masażer elektryczny na cellulit ale nie wiem co wybrać bo opinie są różne nie wiem czy do tego potrzebny jest krem też

Opinie o Vialise - od naszych klientów

Vialise laureat plebiscytu Glammies 2021
x
Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊