Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Vialise

Strona główna » O Vialise

Marka Vialise jest odpowiedzią na problem, który dotyka wielu kobiet – cellulit. Naszą pasją jest tworzenie kosmetyków bazujących na naturalnych składnikach. Promujemy w ten sposób bezpieczne metody pielęgnacji skóry, które zarazem są bardzo skuteczne i prowadzą do zredukowania niepożądanej pomarańczowej skórki. Producentem Vialise jest laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, istniejące na rynku od 2015 roku.

Zyskaliśmy pozytywną ocenę klientów

Codziennie otrzymujemy liczne opinie od zadowolonych użytkowników naszych kosmetyków, co jest dla nas najlepszą formą podziękowania i motywacją do dalszej pracy.

Liczba osób zainteresowanych naturalną pielęgnacją skóry stale wzrasta, stąd, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Obecnie marka Vialise proponuje trzy produkty do walki z cellulitem:

 

Nasze produkty spotykają się z uznaniem specjalistów

O kosmetykach Vialise pozytywnie wypowiadają się też profesjonaliści, którzy z tematem cellulitu spotykają się w swojej pracy na co dzień.

Justyna MasalMarka Vialise oferuje produkty, w których bez wątpienia zadbano o każdy szczegół. Jestem pod wrażeniem starannego doboru składników aktywnych w kremie na cellulit. Znajdziemy w nim komponenty o działaniu pobudzającym mikrokrążenie, detoksykującym, lipolitycznym. Za tymi składnikami kryją się naturalne ekstrakty roślinne, z ziół znanych i cenionych od wieków za swoje właściwości regenerujące i wzmacniające skórę. Komponenty aktywne zajmują większość składu balsamu Vialise Lifting Effects i dopatrzyłam się ich co najmniej ośmiu. Nie jest to więc typowy produkt na cellulit, w którym liczba substancji czynnych jest okrojona do dwóch-trzech, całą resztę zaś stanowią tanie zapychacze i substancje konserwujące. Z pewnością marka Vialise oferuje produkty wysokiej jakości, który mogłabym polecić swoim klientkommówi Justyna Masal – Ochotny, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Czerpiemy z tego, co najlepsze – z natury!

Nasze kosmetyki opieramy na składnikach pochodzenia naturalnego. Uważamy, że te substancje najlepiej wydobywają piękno skóry. Działają nie poprzez tuszowanie niedoskonałości, lecz usprawnianie naturalnych procesów. Co więcej, są dobrze tolerowane przez skórę i nie szkodzą jej zdrowiu. Bazujące na nich kosmetyki Vialise w widoczny sposób poprawiają stan skóry dotkniętej cellulitem, zmniejszając obrzęki i wygładzając nierówności. Są one podstawą naszych preparatów, a nie jedynie dodatkami.

 

Nie stosujemy kontrowersyjnych składników

W naszych kosmetykach unikamy dodawania szkodliwych oraz dyskusyjnych składników chemicznych.

Verdelab-ikonaOgraniczamy też ilość stosowanych konserwantów do niezbędnego minimum. Dzięki bezpiecznym, akceptowanym przez ECOCERT konserwantom, kosmetyki Vialise zachowują trwałość do 24 miesięcy. mówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Dbamy o prawa zwierząt

Kosmetyki Vialise nigdy nie były ani nie będą testowane na zwierzętach. Nie chodzi tu wyłącznie o przestrzeganie restrykcyjnych zakazów, ale o wartości, których się trzymamy. Nie chcemy, by produkcja naszych kosmetyków wiązała się z cierpieniem jakichkolwiek istot.

Wybierz świadomą pielęgnację!

Nie może być mowy o pięknej skórze bez świadomej decyzji, co na nią nakładamy. Dziś każdy ma wybór – czy używać konwencjonalnych kosmetyków z mocno chemicznymi składami, czy raczej sięgnąć po bezpieczną alternatywę, jaką są kosmetyki bazujące na naturalnych substancjach. Warto wiedzieć, że kosmetyki marki Vialise są skuteczniejsze, ponieważ zawierają o wiele większą liczbę i koncentrację składników aktywnych. Wybierając Vialise, mamy pewność, że kosmetyki, których używamy nie były testowane na zwierzętach.

Opinie o Vialise - od naszych klientów

Vialise laureat plebiscytu Glammies 2021
x
Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊