Poznaj skuteczne zabiegi na cellulit | Vialise

Poznaj skuteczne zabiegi na cellulit

Zabiegi na cellulit to skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu w ekspresowym czasie. Dzięki nim możesz zniwelować pomarańczową skórkę praktycznie do zera. Niemniej jednak warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej kliniki medycyny estetycznej do wykonania takiego zabiegu. Najlepiej będzie, jeśli poszukasz w internecie rekomendowanej kliniki, co da gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności.

Zabiegi zwalczające cellulit

endermologia lpg na cellulit

Zabieg endermologia na cellulit

W obecnych czasach do walki z cellulitem możemy wykorzystać różnorakie środki walki. Mamy do wyboru między innymi szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych na cellulit. Najlepsze efekty zabiegów na usuwanie cellulitu można osiągnąć, łącząc je z innymi metodami walki z pomarańczową skórką, takimi jak: aktywność fizyczna, stosowanie kremów czy zdrowia dieta.

Oto kilka z nich:

 • Venus Legacy – urządzenie, które dzięki wytwarzanym falom radiowym, impulsowemu polu magnetycznemu oraz technologii VariPulse zapewnia nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu. Zabieg polega na masowaniu głowicą problematycznych obszarów ciała. Jego działanie usprawnia pracę układu krążenia, drenaż limfatyczny oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Dla najlepszych efektów zaleca się od 3–5 serii tego zabiegu.
 • Icoone – zabieg, który polega na masażu ciała specjalnymi głowicami w miejscach zajętych przez pomarańczową skórkę. Urządzenie Icoone daje możliwość redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Dodatkowo niweluje obrzęki limfatyczne, usprawnia mikrokrążenie oraz nadaje atrakcyjny wygląd skórze. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak dla osiągnięcia długotrwałych rezultatów zaleca się wykonać cała serię, czyli 10 zabiegów.
 • Endermologia LPG – zabieg wykonywany za pomocą urządzenia Cellu M6 Integral. Charakteryzuje się on niezwykłą skutecznością oraz przyjemnymi doznaniami podczas wykonywania zabiegu. Podczas zabiegu zostaje zassana fałda skóry. Wtedy właśnie dochodzi do stymulacji tkanki tłuszczowej. Zadaniem urządzenia jest usuwanie cellulitu oraz ujędrnianie i uelastycznianie skóry. Sugeruje się wykonanie 10–12 zabiegów.
 • Maximus – zabieg na cellulit, który wykonuje się za pomocą urządzenia Pollogen Legend. Sprzęt oddziałuje na wszystkie warstwy skóry przez fale radiowe oraz dynamiczną aktywację mięśni. Dzięki temu tkanka tłuszczowa zostaje rozgrzana i upłynnia się, dlatego jest łatwiej ją usunąć. Ponadto skóra staje się bardziej jędrna, gładka oraz dotleniona. Zaleca się wykonanie 8 zabiegów.
 • Dermapen/Mezopen – urządzenie, które za pomocą pulsujących igieł stymuluje skórę do regeneracji oraz produkcji kolagenu. Przez takie działanie sprzęt doskonale niweluje cellulit oraz dodaje skórze jędrności i zdrowego wyglądu. Należy wykonać 4–8 zabiegów.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegów na cellulit

Choć zabiegi to sposób na nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu, istnieją pewne przeciwwskazania do ich wykonania. Nie powinno się ich wykonywać w przypadku:

 • ciąży i karmienia piersią,
 • choroby nowotworowej,
 • epilepsji,
 • zakażeń wirusowych lub bakteryjnych skóry,
 • miesiączki,
 • problemów z żyłami.

Dla uniknięcia powikłań opowiedz specjaliście o swoich schorzeniach lub lekach, które przyjmujesz. W taki sposób lekarz w rekomendowanej klinice medycyny estetycznej będzie mógł sprawnie dobrać odpowiednią kurację cellulitu, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zabiegi a kremy na cellulit – co wybrać?

Vialise zestaw

Krem na cellulit Vialise

Zabiegi zwalczające cellulit są skutecznym i szybkim sposobem na pozbycie się pomarańczowej skórki. Doskonale radzą sobie z każdym rodzajem cellulitu, redukując tkankę tłuszczową, poprawiając ukrwienie oraz oczyszczając skórę z toksyn.

Kremy na cellulit nie mają tak silnego działania na pomarańczową skórkę, w przeciwieństwie do zabiegów na redukcję cellulitu. Na efekty trzeba poczekać kilka tygodni. Niemniej jednak kosmetyki antycellulitowe doskonale sprawdzają się w pierwszych fazach schorzenia. Widocznie redukują tkankę tłuszczowa, nadają jędrność skórze oraz mają właściwości pielęgnacyjne. Kosmetyki na cellulit są dużo tańszą alternatywą dla zabiegów, po które najlepiej sięgać w zaawansowanych formach cellulitu.

Zabiegi kosmetyczne na cellulit doskonale radzą sobie z niwelowaniem pomarańczowej skórki w zaawansowanym już stanie, jeśli zależy Ci na czasie i bardzo dobrych rezultatach kuracji. To doskonały sposób dla osób, które od lat borykają się z uporczywymi grudkami i wgłębieniami na powierzchni skóry.

Warto jednak pamiętać, że dla utrzymania efektów po skończonej kuracji zabiegami należy ją wesprzeć odpowiednią pielęgnacją w domu. Do codziennej pielęgnacji i kuracji przeciwdziałającej cellulitowi idealnie sprawdzi się naturalny krem Vialise.

Jesteśmy na

nasze aukcje
Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.
Wpisz poniższy kod podczas zamawiania:
10RABAT2017