Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Rajstopy antycellulitowe – kilka podstawowych informacji

Strona główna » Blog » Rajstopy antycellulitowe – kilka podstawowych informacji

Pomarańczowa skórka, czyli tzw. cellullit to problem, z którym zmaga się coraz więcej kobiet.Istnieje wiele sprawdzonych sposobów na walkę z tym nie tylko zdrowotno-kosmetycznym, ale także psychologicznym defektem. Jedną z tych metod są rajstopy antycellulitowe, które zyskują coraz większą rzeszę zwolenniczek.

Nie powinno to dziwić nikogo, ponieważ jest to łatwy oraz niedrogi sposób na walkę z niechcianą pomarańczową skórką. Poniżej można znaleźć kilka podstawowych informacji na temat rajstop antycellulitowych, które z pewnością pomogą w podjęciu ostatecznej decyzji o ich zakupie, a potem mogą okazać się także przydatne już podczas ich użytkowania, zatem naprawdę warto się z nimi zapoznać.

Antycellulitowe rajstopy

Rajstopy antycellulitowe – co to dokładniej jest?

Rajstopy antycellulitowe, jak już wcześniej zostało wspomniane to, oprócz zdrowej, zrównoważonej diety, odpowiednio dobranych kosmetyków oraz aktywnego trybu życia, jedna z metod walki z cellulitem. W połączeniu z wyżej wspomnianymi metodami, noszenie rajstop antycellulitowych może przynieść spodziewane efekty nawet już po miesiącu.

Pierwsze rezultaty zwykle widoczne są w okolicach brzucha, udach oraz biodrach. Zalecana się, aby rajstopy antycellulitowe nosić przez minimum 6-8 godzin dziennie, ponieważ jedynie wtedy może przynieść to spodziewane efekty.

Rajstopy antycellulitowe – sposób działania

Rajstopy antycellulitowe mają to do siebie, że główny sekret ich skuteczności polega na dosyć specyficznym sposobie wykonania. Aktywne substancje i biokryształy zamieniają ciepło ciała na promienie podczerwone, które potem przenikają w głąb skóry. Przyczynia się to do stymulacji krążenia krwi oraz wzrostu gładkości i jędrności skóry, co niewątpliwie pomaga w walce z pomarańczową skórką. Warto także dodać, że rajstopy antycellulitowe pomagają w pielęgnacji ciała i to niezależnie od naszych codziennych aktywności, poza tym są odpowiednie dla osób chcących zaoszczędzić trochę grosza, bowiem dzięki swoim technicznym dogodnościom nie tracą swoich właściwości nawet po wielu praniach.

Rajstopy na cellulit – inne zalety

Rajstopy na cellulit, oprócz ogromnych zdolności walki z cellulitem mają szereg innych zalet. Na szczególną uwagę zasługują takie mocne strony jak:

  • wysoka jakość wykonania,
  • kobiecy design,
  • Duża dostępność kolorów oraz fasonów, co sprawia, że rajstopy te nadają się praktycznie na każdą okazję,
  • możliwość wymodelowania sylwetki, dzięki czemu można założyć bardziej obcisłą kreację i zakryć wystający brzuszek,
  • mała inwazyjność,
  • praktycznie znikoma szkodliwość dla zdrowia.

Zamów zestaw kosmetyków na cellulit (zawiera naturalne składniki aktywne) VIALISE -10% na hasło rabat10 w sklepie internetowym.
ZAMÓW!

Antycellulitowe rajstopy – podsumowanie

Antycellulitowe rajstopy to niewątpliwie jeden z najlepszych środków pomocnych w walce z cellulitem, bowiem jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom wielu kobiet, które chcą zatuszować bądź całkowicie pozbyć się tzw. ,,pomarańczowej skórki” i związanych z nią przeróżnych niedogodności. Należy jednak pamiętać, że noszenie rajstop antycellulitowych ma sens tylko wtedy, gdy po pierwsze robi się to regularnie, a po drugie -jeśli stosuje się także inne metody, a przede wszystkim dobre kremy na cellulit, bowiem jest to podstawowa metoda walki z cellulitem.

Vialise - 30 dni zestaw

ZAMÓW VIALISE
KREM NA CELLULIT – TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE ZAMÓW!


Bibliografia

1. Di Salvo RM., Controlling the appearance of cellulite. 1995
2. Smalls LK, Hicks M, Passeretti D, Effeect of weight loss on cellulite: gynoid lypodystrophy, 2006
3. Pugliese PT., The pathogenesis of cellulite: a new concept,2007

22 głosów

Komentarze

Brzydula_81 - 2022-09-07 13:22:16

Ja antycellulitowe rajstopy spotkałam jedynie takie dosyć w sportowym wyglądzie. Sama mam takie jedne, ale podsumowanie może być inne, bo być może można zamowić jakieś, które by wyglądały lepiej, bardziej elegancko

Faustyna - 2022-09-07 11:01:23

Nie wyglądają one źle, ale wyjściowe też raczej nie są jakieś

Kamila - 2022-09-05 23:35:36

A w ogóle orientujecie się czy takie coś można wybrać w jakimś fajnym designie? Czy Rajstopy na cellulit oprócz właściwości antycellulitowych mają jakieś inne zalety, właśnie chociażby wizualne?

Lusia - 2022-09-05 22:01:49

Ja mam podobnie. Dopiero ta ostatnia wypowiedź mnie przekonała żeby tego spróbować. Jeśli to miałoby grzać ciało jakoś mocniej to zdecydowanie nie

Kat_we - 2022-09-04 10:01:00

No to jak rzeczywiście te Rajstopy antycellulitowe maja taki sposób działania to już zdecydowanie lepiej, bo ta pierwsza przedstawiona wizja zdecydowanie odbiegała od moich oczekiwać. W takim razie na pewno zastanowię się czy sobie czegoś takiego nie sprawić

Fau - 2022-09-01 22:39:15

Właśnie to nie do końca tak działa, bo te rajstopy antycellulitowe zamieniają ciepło ciała na promienie podczerwone, które potem przenikają w głąb skóry

Jsutyna - 2022-09-01 21:38:45

To chyba nie jest w takim razie super rozwiązanie, jak to trzeba nosić 8 godzin, to człowiek spocony cały będzie

Kasia - 2022-09-01 15:06:06

To nie jest tak, że po prostu to chodzi o to, że te rajstopy nagrzewają ciało i to przyspiesza mikrocyrkulację krwi?

)21 - 2022-09-01 08:47:10

Ciekawe są te rajstopy antycellulitowe. Może i nawet bym spróbowała, ale co to dokładniej jest?

Muriel - 2020-06-16 22:01:59

Rajstopy antycellulitowe to chyba tylko zimą bo latem sobie zupełnie nie wyobrażam

Miłka - 2020-06-15 18:36:33

dobrze wiedzieć że coś takiego jest jak np. rajstopy na cellulit, osoby z problemem pomarańczowej skórki (też w tym jestem ;)) muszą szukać różnych metod bo działają wiadomo że różnie. ja jeszcze ich nie sprawdzałam ale właśnie mam w planach wprowadzenia jeszcze czegoś oprócz kremu który już stosuję żeby jeszcze bardziej wzmocnić efekt

Panna cotta - 2020-06-12 21:02:58

Takie rajstopki na cellulit raczej nie dla mnie no nie ma opcji żebym w nich wytrzymała tyle czasu nawet, chyba że można zakładac je też na noc?

Opinie o Vialise - od naszych klientów

Vialise laureat plebiscytu Glammies 2021
x
Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊