Tabletki na cellulit. Sprawdzamy skuteczność tabletek antycellulitowych.

Tabletki na cellulit. Sprawdzamy skuteczność tabletek antycellulitowych.

Pomarańczowa skórka to problem niemalże każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że na rynku znaleźć  można mnóstwo najróżniejszych preparatów mających walczyć z tym problemem, w tym tabletki na cellulit.

Tabletki na cellulit – czy działają? A jeśli działają, to jak?

Na tabletki antycellulitowe trzeba uważać. Zawierać mogą bowiem różne składniki, nie zawsze bezpieczne. Dlatego jeżeli już decydujemy się na zakup takiego preparatu, to koniecznie trzeba nabyć je w zaufanym miejscu i przyjrzeć się składom. Tabletki na cellulit mogą bowiem działać. Jeżeli zawierać będą naturalne składniki, które działają na główne czynniki związane z cellulitem, to ich stosowanie może przynieść pozytywne efekty. Powinny  być to składniki reprezentujące trzy grupy: składniki rozkładające komórki tłuszczowe, składniki detoksykujące oraz wzmacniające naczynka. Cellulit to bowiem przerośnięte grudki tłuszczu, które otacza mieszanka wody i toksyn. Toksyny dodatkowo powodują dalszy rozrost lipidów. Poprzez ucisk na naczynka, usunięcie toksyn jest niemożliwe, podobnie jak rozbitych lipidów. Dlatego warto poszukiwać składników z tych trzech grup takich jak:

  • z grupy składników rozbijających lipidy: zielona herbata, olej rybi, wyciąg z morszczynu,
  • z grupy składników detoksykującyh: opuncja figowa, mniszek pospolity, wyciąg z pokrzywy, algi morskie,
  • z grupy składników wzmacniających naczynka: olej z ogórecznika, wyciąg z wąkrotki azjatyckiej, wyciąg z nasion winogron, wyciąg z czerwonej herbaty.

Przeciwwskazania

tabletki na cellulitIstnieją następujące przeciwwskazania do zażywania tabletek antycellulitowych:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • wiek poniżej 12 lat,
  • uczulenie lub nadwrażliwość na składniki tabletek.

Tabletki antykoncepcyjne a cellulit

Wiele kobiet stosujących antykoncepcję hormonalną skarży się na pojawieniu cellulitu. To fakt, hormony mogą być odpowiedzialne za pojawienie się cellulitu. Wpływają one bowiem na gospodarkę wodną i mogą powodować właśnie zatrzymywanie wody. W takim wypadku można stosować tabletki  na cellulit  wodny lub po prostu pić czerwoną herbatę, która może również pomóc. W takim wypadku należy również skonsultować się z ginekologiem.

Podsumowanie

Czy tabletki na cellulit eliminują pomarańczową skórkę? Tak, ale należy się zastanowić, czy efekty warte zachodu. Stosując takie tabletki musimy być świadomi, że możemy obciążyć wątrobę. Podobne efekty możemy uzyskać o wiele bezpieczniej – poprzez dietę, aktywność fizyczną oraz stosowanie odpowiednich kremów na cellulit (np. naszego serum Vialise). Gdy to wciąż za mało, skorzystać można ze specjalistycznych zabiegów. Składniki, które zawarte są w tabletkach dostarczyć możemy sobie wraz z dietą – to o wiele bezpieczniejsze wyjście. Dodatkowo, aby kuracja była skuteczna należy regularnie ćwiczyć i stosować odpowiednie kremy na cellulit.

Jesteśmy na

nasze aukcje
Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.
Wpisz poniższy kod podczas zamawiania:
10RABAT2017