Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Woda utleniona na cellulit – jak działa?

Strona główna » Blog » Woda utleniona na cellulit – jak działa?

Woda utleniona na cellulit cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie ma się temu co dziwić, bo jest to tania i naturalna metoda walki z pomarańczową skórką. Ta zaś dotyka zdecydowanej większości przedstawicielek płci pięknej. Zanim jednak zdecydujemy się zastosować ten specyfik, warto poznać jego właściwości. Poza tym, jeżeli interesuje nas woda utleniona na cellulit, efekty najprawdopodobniej chcą być nam znane. Dobrze byłoby więc wiedzieć, czego konkretnie możemy się spodziewać.

Woda utleniona na cellulitWoda utleniona na cellulit – jakie ma właściwości i na jakie efekty można liczyć?

Woda utleniona na cellulit naprawdę może pomóc, choć wielu osobom wydaje się to dziwne. Okazuje się bowiem, że ten specyfik posiada naprawdę liczne właściwości.

Przede wszystkim, woda utleniona działa:

  • odkażająco
  • bakteriobójcze
  • przyśpieszające gojenie się zmian zapalnych
  • usprawniające mikrokrążenie

Woda utleniona na cellulit jest w stanie rozbić złogi tłuszczowe, co jest niesamowicie istotne w kontekście walki z pomarańczową skórką. Ponadto, dzięki wodzie utlenionej możliwe stanie się usprawnienie mikrokrążenie oraz wzmocnienie kruchych naczyń krwionośnych. To także pozytywnie przełoży się na walkę z cellulitem.

Jak zwalczyć cellulit na rękach?

Woda utleniona na cellulit – jak należy ją stosować?

Woda utleniona na cellulit ma szansę okazać się pomocna, pod warunkiem, że będzie w odpowiedni sposób stosowana. Wiele kobiet nie wie jednak, w jaki sposób wykorzystać ten tani specyfik do walki z pomarańczową skórką. Jak się jednak okazuje, jest to bardzo proste. Wystarczy nasączyć płatek kosmetyczny w wodzie utlenionej, a następnie przemyć nim obszar skóry dotkniętej cellulitem. W zdecydowanej większości przypadków pomarańczowa skórka dotyka ud, brzucha oraz pośladków. W niektórych przypadkach, cellulit może pojawić się także na łydkach.

Ważne jest to, aby skóra była oczyszczona zanim przemyjemy ją wodą utlenioną. Woda utleniona na cellulit musi być stosowana systematycznie. Jedynie wówczas będzie mówić o w pełni zadowalających nas rezultatach. Wydaje się, że skórę należy przemywać wodą raz dziennie przez co najmniej kilka tygodni.

Naturalny krem na cellulit - Vialise

VIALISE
SKŁADNIKI AKTYWNE ZAMKNIĘTE W KOMPLEKSOWYM KREMIE ZAMÓW!

Po upływie tego czasu powinny być już widoczne pierwsze efekty. Nie możemy jednak oczekiwać tego, że sama woda utleniona na cellulit pozwoli nam go wyeliminować. Oprócz wody utlenionej dobrze byłoby zastosować naturalną i dobrze przemyślaną pielęgnacją. Przydatna będzie również właściwie zbilansowana dieta, jak również regularna aktywność fizyczna. Może być to na przykład jogging.

Podsumowując, bez większych trudności można stwierdzić, że woda utleniona na cellulit charakteryzuje się dużą skutecznością. Z tego też względu, warto byłoby zacząć ją stosować. Trzeba jednak mieć świadomość tego, że woda utleniona okazuje się przydatna nie tylko w walce z pomarańczową skórką. Wydaje się więc, że warto używać jej do odkażania ran, jak również do walki z trądzikiem. Należy jednak mieć na uwadze to, aby działanie wody utlenionej wesprzeć również innymi specyfikami, takimi jak chociażby naturalne dermokosmetyki.


Bibliografia:

1. Żyłka-Załęska I. Cellulit jako problem medyczny. Probl Hig Epidemiol 2008, 89(4): 487-491.
2. Mlosek K, Woźniak W, Dębowska R, Nowicki A, Migda B, Malinowska S. Zmiana elastyczności tkanki podskórnej a poprawa wyglądu skóry objętej cellulitem – doniesienia wstępne. Ultrason 2011, 44: 40-45.
3. K. Kuszkowska, Współczesna kosmetologia. Nowoczesne urządzenia. Szklane bański, tzw. bańki chińskie, Atena, Warszawa 2012, 143-144.

1 głosów

Komentarze

Wowka - 2022-09-01 09:50:43

Normalnie można codziennie tego używać bez większych problemów, jeśli się u siebie zaobserwuje jakieś podrażnienia, wtedy można zmniejszyć częstotliwość chociażby do 3/4 razy w tygodniu

smootka - 2022-08-27 20:03:14

A jak często. Nie ma tutaj jakiś ograniczeń, że na przykład raz w tygodniu lub coś takiego?

Lizka - 2022-08-26 08:17:43

Użycie jest turbo proste, bo wystarczy zwykły płatek kosmetyczny zwilżyć delikatnie wodą utlenioną i potraktować nim skórę gdzie mamy cellulit

smootka - 2022-08-24 10:01:04

A jak już ta woda utleniona na cellulit wbije się w moją rutynę to jak należy ją stosować żeby właśnie sobie niczego nie podrażnić?

AnLady - 2022-08-22 19:01:27

Ja stosuję od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Poprawia w teorii mikrokrążenie, więc powinno działać na cellulit. Poprawy mikrokrążenia zaobserwować nie mogę, ale wygląd skóry się poprawił

Al07 - 2022-08-21 14:05:41

Nie sądzę, że woda utleniona wysusza, bo teraz nie są one robione chyba na bazie alkoholi

Imperfeca - 2022-08-21 13:16:40

Prędzej taka woda może być drażniąca, ale jak się nie będzie przesadzać to nic się nie stanie, bo używa jej się nawet do płukania gardła, a wiadomo błona śluzowa w gardle jest dosyć delikatna

AnLady - 2022-08-20 10:19:41

Z tego co ja się osobiście orientuję to chyba woda utleniona wysusza nie? Więc nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie na cellulit. Chyba, że to jakieś specyficzne ma właściwości i dzięki nim na jakieś efekty można liczyć, ale mocno sceptyczna jestem

Opinie o Vialise - od naszych klientów

Vialise laureat plebiscytu Glammies 2021
x
Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊