Zabiegi na cellulit - jakie są skuteczne zabiegi ujędrniające?

Zabiegi na cellulit – jakie są skuteczne zabiegi ujędrniające?

Zabiegi na cellulit cieszą się coraz większą popularnością. Powodem jest ich wysoka skuteczność. Żadną inną metodą tak skuteczne i szybkie usuwanie cellulitu nie jest możliwe. Zabiegi doskonale sprawdzą się w przypadku osób, które potrzebują szybkich efektów (np. przed urlopem), chcą przyśpieszyć proces walki z cellulitem, a także mają uporczywy cellulit i stosowanie diety, ćwiczeń oraz kremów to dla nich za mało. W takich wypadkach doskonałym rozwiązaniem są właśnie skuteczne zabiegi na cellulit (redukcja cellulitu).

Jakie zabiegi na cellulit można wykonać?

Obecna kosmetologia i medycyna estetyczna oferują nowoczesne zabiegi, które doskonale sprawdzą się w walce z cellulitem. Ważne, aby wykonywać je w profesjonalnych, renomowanych placówkach. Będzie to gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności zabiegów.

Endermologia LPG - zabieg na cellulitOsoby walczące z cellulitem mogą wykonywać takie zabiegi, jak:

  • Endermologia LPG (Cellu M6 Integral): zabieg ten można określić jako zaawansowany Lipomasaż. W tym celu wykorzystuje się specjalną głowicę, która zasysa fałd skóry, który ogniatany jest przez dwie rolki. W efekcie dochodzi do rozbicia lipidów oraz drenażu limfatycznego. Dzięki temu grudki komórek tłuszczowych zostają skutecznie rozbite i usunięte,
  • Maximus: jest to wyjątkowy zabieg wykonywany sprzętem Pollogen Legend. Działa on na czterech poziomach: naskórka, skóry właściwej, tkanki tłuszczowej oraz mięśni. Podczas zabiegu wykorzystuje się działanie fali radiowej, która podgrzewa tkanki do temperatury 60 st. C. Dochodzi do upłynnienia tkanki tłuszczowej, która zostaje usunięta. Cały proces ułatwia skurcz mięśnia, wywołany przez zabieg,
  • Dermapen / Mezopen: podczas zabiegu podawana jest specjalnie dobrana ampułka poprzez  specjalne urządzenie, które dodatkowo, mechanicznie stymuluje skórę. Dzięki temu działają na nią nie tylko składniki aktywne serum, ale także wspomniana mechaniczna stymulacja.

Jaki zabieg na cellulit wybrać?

Wybór najlepszego w naszym przypadku zabiegu warto pozostawić specjaliście. W renomowanych placówkach skorzystać można z kompleksowych i bezpłatnych konsultacji. Podczas takiej wizyty kosmetolog przeprowadza wywiad i dobiera nie tylko najlepszy zabieg, ale też całą kurację – ilość i częstotliwość wizyt. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zabiegi będą skuteczne, ale też bezpieczne – dostosowane do naszych potrzeb.

Podsumowanie

Zabiegi potrafią stanowić wybawienie dla osób, które borykają się z uporczywym cellulitem. Bez wątpienia jest to najskuteczniejszy sposób na walkę z pomarańczową skórką. Dają najwyraźniejsze efekty w najkrótszym czasie. Pamiętać jednak należy, że powinny stanowić uzupełnienie, a nie zastąpienie codziennej pielęgnacji. Mowa tu o diecie, aktywności fizycznej oraz codziennej pielęgnacji kremami Vialise. W przeciwnym wypadku efekty zabiegów nie będą satysfakcjonujące i znikną bardzo szybko.

Jesteśmy na

nasze aukcje
Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.
Wpisz poniższy kod podczas zamawiania:
rabat10